Dátum |
Súťaž |
Kolo |
Postup |
Umiestnenie |
Meno |
Poznámka |
23.09.2015 |
Cezpoľný beh |
|
|
1. miesto jednotl. 2. miesto dr. chl |
Šulková Švec Jakub 1. miesto Šurínová Brenkus Balásková Bánsky Jakub |
|
|||||||||||||||||||||||||
29.09.2015 |
Brána jazykov otvorená |
|
|
1. miesto 3. miesto |
Čulík |
Grešková |
p.u. Valachová |
||||||||||||||||||||||||
Bánsky |
Bajnová |
||||||||||||||||||||||||||||||
Pániková |
Lazúr |
||||||||||||||||||||||||||||||
7.10.2015 |
Tekvičiaci |
vyhodnotenie |
|
|
Šteklová V. 4.tr Don Bosco |
Puhák Pe 1.tr ježko |
|
||||||||||||||||||||||||
Doskočová E 4.tr zajačik |
Očovay P 2.tr. tanečnica |
||||||||||||||||||||||||||||||
Kováčová V. 4.tr auto |
Očovay T 2.tr bábätko |
||||||||||||||||||||||||||||||
Kováčová N. 3.tr balón |
Godorová H. 3.tr. víla |
||||||||||||||||||||||||||||||
7.10.2015 |
Večerný beh |
|
|
|
Páleniková E 3.tr. |
Bóna T 4.tr. |
p.u. Košútová |
||||||||||||||||||||||||
Godorová 3.tr |
Košút 4.tr. |
||||||||||||||||||||||||||||||
Havetta 3.tr. |
Hudáková M 5.A tr. 1.m |
||||||||||||||||||||||||||||||
Keri A 3.tr. |
Hruška Peter 6. Trt. 3.m |
||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2015 |
Stolný tenis |
skupina |
ZŠ Robotnícka ZŠ j. Kostoľany |
2. miesto |
Lazúr M |
Šumný J |
Očovay J |
||||||||||||||||||||||||
Bánsky J |
Šrank P |
||||||||||||||||||||||||||||||
6.11.2015 |
Stolný tenis |
skupina |
ZŠ Žitavany GJK |
|
Šurínová M |
Pivarčiová M |
Očovay P. |
||||||||||||||||||||||||
Solčianska I |
Kováčová Alex |
||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2105 |
i-Bobor |
|
|
|
2,3,4 roč. |
5,6,7 roč. |
8.a 9. roč. |
Vetterová |
|||||||||||||||||||||||
Krčmáriková 1 |
Drienovský 1 |
Kováč Š 1 |
|||||||||||||||||||||||||||||
Bóna 2 |
Šurínová 2 |
Bánsky J 2 |
|||||||||||||||||||||||||||||
Erikson 3 |
Štekl 3 |
Šprlák 3 |
|||||||||||||||||||||||||||||
Gáliková 3 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
20.11.2015 |
Stolný tenis |
Okres |
|
4. miesto |
Lazúr M |
Šumný J |
Očovay J |
||||||||||||||||||||||||
Bánsky J |
|
||||||||||||||||||||||||||||||
Očovay |
Bánsky |
||||||||||||||||||||||||||||||
Orban |
|
||||||||||||||||||||||||||||||
10.12.2015 |
OSJL |
Obvod Topolčianky |
|
6.-7. m |
Šprlák J. |
Lohyňová |
|||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
08. 12. 2015 |
Pytagoriáda 3,4,5 |
Škol. kolo |
|
úspešný riešitelia |
3. roč |
4. roč. |
5.roč. |
Herdová
|
|||||||||||||||||||||||
Pánik Š 16 |
Filipčík Peter Joel 14 |
Kršáková Katarína |
|||||||||||||||||||||||||||||
Puhák M 16 |
Košút Samuel 12 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
Godorová, Nádaši, Očovay A,Pavkov F, Récky, Adamec |
Doskočová, Guttová, Holubová, Moška, Očovay, Šteklová |
Bánsky M, Brunclík M Hudáková, Klučiar, Švecová,Ivan, Ivanička,Mrázik, Radobický, Šulko, Víglaská |
|||||||||||||||||||||||||||||
09. 12. 2015 |
Pytagoriáda 6,7,8 |
Škol. kolo |
|
|
6.roč |
7.roč |
8.roč |
Herdová |
|||||||||||||||||||||||
Pinter 18 |
Dodok 11 |
Brenkus 14 |
|||||||||||||||||||||||||||||
Kršák 12 |
Šurínová 10 |
Bánsky J 12 |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Jakabová K 10 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
Bonová, Krchňavý, Ondrejka, Pánik, Pivarčiová, Štekl, Šurín, Zolder, Hlavačka |
Kováčová S Šrank, Magdolen, , Brojová Hitková ,Pivarčiová Drienovský, Jakabová T |
Škvarek P, Šulková Orbanová, Adamcová Pániková |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
15.01.2016 |
Šaliansky Maťko |
obvod |
|
1. miesto |
Gáliková, Adamec, Zolder |
p.u Šulková |
|||||||||||||||||||||||||
19.01.2016 |
MO |
|
Z 5 Z 9 |
5.-9.m 1.-2. miesto |
Šulko úspešný , Bánsky Kozolková, Mrázik, , Kršáková ,Víglaská Šprlák |
|
|||||||||||||||||||||||||
09.02.2016 |
DO |
Obvod. kolo |
|
3.miesto |
D. Magdolen, T. Zolder, M. Brenkus-neúspešní |
p.u Procházková |
|||||||||||||||||||||||||
11.02.2016 |
ONEJ |
Kraj. kolo |
|
5. miesto |
Peter Orban 1C |
Jenisová |
|||||||||||||||||||||||||
12.02.2016 |
CHO |
Školské kolo |
|
1. miesto |
Jozef. Šprlák Šimon Kováč postupili obaja |
Očovay P |
|||||||||||||||||||||||||
18.02.2016 |
Šaliansky Maťko |
Kraj. kolo |
|
|
Gáliková Adela |
p.u Šulková |
|||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
26.02.2015 |
Európa v škole |
|
|
Postup do celosloven |
Liter |
|
|
výtvar |
|
|
p.u.Procházková p.u.Lohyňová |
||||||||||||||||||||
I.kat. |
II.kat. |
III.kat. |
I.kat. |
II.kat. |
III.kat. |
||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adamcová
1. miesto |
Gáliková A 2. miesto |
Kmotorková
1.miesto |
Bonová B Šulková H 2. miesto |
||||||||||||||||||||||||||
Skupinová multimediálna |
|
VII. tr Pivarčiová a kol |
|
Šulko
2. miesto |
|
||||||||||||||||||||||||||
29.2.2016 |
Strel.liga |
3. kolo |
|
|
Bánsky |
Beličin |
p.u.Očovay P |
||||||||||||||||||||||||
Očovay |
Bánsky |
||||||||||||||||||||||||||||||
08.03.2016 |
Pytagoriáda |
|
|
3.,4.,5. roč |
Úspešný P. Filipčík |
Herdová |
|||||||||||||||||||||||||
09.03.2016 |
Pytagoriáda |
|
|
6.,7.,8. roč |
|
7.roč. |
|
Herdová |
|||||||||||||||||||||||
1.miesto |
Jakabová K. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2016 |
Bibl.O |
|
|
1. miesto |
Drienovský D, Jenisová Z., Adamcová Z. |
Očovay J. |
|||||||||||||||||||||||||
10.03.2016 |
CHO |
|
|
6. miesto 8. miesto |
Šprlák J. Kováč Š |
Očovay P. |
|||||||||||||||||||||||||
21.3.2016 |
Spoločná spoved |
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
21.3.2016 |
Strel.liga |
4. kolo |
|
|
Bánsky Beličin Očovay Bánsky Orban |
|
|||||||||||||||||||||||||
22.03.2016 |
MO |
Kraj |
|
|
Šprlák J |
Herdová |
|||||||||||||||||||||||||
23.3.2016 |
HK |
Obvod |
|
|
poézia |
|
|
próza |
|
|
|
||||||||||||||||||||
I.kat. |
II.kat. |
III.kat. |
I.kat. |
II.kat. |
III.kat. |
||||||||||||||||||||||||||
Havetta Samo 3. m |
|
Brenkusová Veronika |
Doskočová Ema 2.m |
Hudáková Marusia čestné uznanie |
Skubeňová Zuzana |
||||||||||||||||||||||||||
05.04.2016 |
MO |
okres |
|
1. miesto Z 6 1. miesto Z 7 1. miesto Z 8 |
J. Šurín 3-6.Kršák, 10. Zolder J. Pivarčiová, I. Pinter N M. Šurínová , 3-4. m. D. Drienovský, M. Pivarčiová N M. Brenkus 6-7. m J. Bánsky |
|
|||||||||||||||||||||||||
06.04.2016 |
Testovanie 9 |
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
13.04.2016 |
Biblická ol., |
Diecézne kolo |
|
1. miesto |
D. Drienovský L. Jenisová Z. Adamcová |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Biblia očami detí |
|
|
1. miesto I.kat
2.miesto III.kat |
R. Hviščová 2 tr.
H. Šulková 8. Tr. |
|
|||||||||||||||||||||||||
18.04.2016 |
Slávik Slovenska |
Školské kolo |
|
|
I.kat 1.-3.roč |
II.kat 4.-6.roč |
III.kat 7.-9.roč |
|
|||||||||||||||||||||||
Hrušková Zuzka 3.tr |
Šurín J. 6 |
Šulková H 8 |
|||||||||||||||||||||||||||||
Jurík S. 2; Očovay P. 2 |
Doskočová E. 4 |
Kováč O.7 |
|||||||||||||||||||||||||||||
Gáliková A. 2; Galabová J. |
Hruška Pa 6 |
Lasab J. 7 |
|||||||||||||||||||||||||||||
Cena poroty Tokárová 2 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
21.04.2016 |
CHO |
Kraj. kolo |
|
ÚR 30.m |
J. Šprlák |
p.u Očovay P |
|||||||||||||||||||||||||
22.04.2016 |
Hore nad Vrábľami |
|
|
3. miesto I.kat III.kat |
Očovay Peter Kováč Ondrej |
p.u Očovay P |
|||||||||||||||||||||||||
04.05.2016 |
Slávik Slovenska |
Obvod |
|
1. miesto |
I.kat 1.-3.roč |
II.kat 4.-6.roč |
III.kat 7.-9.roč |
|
|||||||||||||||||||||||
Hrušková Zuzka 3.tr |
Šurín J. 6 |
Šulková H 8 |
|||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2016 |
Atletika |
1-4. roč. |
|
3. miesto |
1.roč |
2.roč |
3.roč |
4.roč |
|
||||||||||||||||||||||
Orbanová Karolinka |
Erikson Sara |
Páleníkková Ema |
Kováčová Veronik |
||||||||||||||||||||||||||||
Nehéz Timo |
Jurík Samo |
Pánik Šimon |
Košút Samo |
||||||||||||||||||||||||||||
16.05.2016 |
Strel.Liga |
vyhodnotenie |
|
2. miesto družstvo |
Bánsky J. 2. miesto |
ml. žiaci |
p.u. Valach |
||||||||||||||||||||||||
Očovay M. 5. miesto |
Orban P. 4. miesto |
||||||||||||||||||||||||||||||
Bánsky M. 10. miesto |
Beličin K. 5. miesto |
||||||||||||||||||||||||||||||
17.-18.2016 |
Biblická ol. |
Slovensko |
Zemplín. Šírava |
6. miesto |
D. Drienovský L. Jenisová Z. Adamcová |
p.u Očovay J. |
|||||||||||||||||||||||||
24.05.2016 |
Slávik Slovenska |
Krajské kolo Topoľčany |
|
1. miesto 1. miesto |
I.kat 1.-3.roč |
|
III.kat 7.-9.roč |
Šulková |
|||||||||||||||||||||||
Hrušková Zuzka 3.tr |
|
Šulková H 8 |
|||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2016 |
Atletika |
|
|
|
60 m |
60 m |
4x60 m 4-5 m |
4x60 m 4 m |
Skok do diaľky |
300 m |
300 m 49,44 |
Hod loptičkou |
Hod loptičkou |
Očovay P. |
|||||||||||||||||
Švec J 1.m 7,76 |
Šulková 5.m 9,01 |
Očovay M |
Balásková barbora |
Švec J 1.m 492 |
Gregor Dávid |
Šurínová Martina |
Očovay Matúš |
Hitková Timea |
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bánsky Jakub |
Pivarčiová Juliana |
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hruška Peter |
Kováčová Kristína |
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Brenkus Marek |
Šulková Henrieta |
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||
07.06.2016 |
Atletika |
Krajské kolo Nové Zámky |
|
8.miesto 300 m |
M. Šurínová |
Očovay P. |
|||||||||||||||||||||||||
09.06.2016 |
Čítajte s nami |
|
|
1. miesto 3. miesto 1. miesto |
2. trieda 3. trieda 4. trieda |
Šulková
|
|||||||||||||||||||||||||
16.06.2016 |
Malý futbal |
Skupina Jedlové Kostolany Žitavany Mojmírova |
1:0 4:1 0:0 |
1. miesto |
Jakub Švec |
Jakub Bánsky |
Očovay P. |
||||||||||||||||||||||||
Dávid Gregor |
Matúš Očovay |
||||||||||||||||||||||||||||||
Martin Lazúr |
Peter Orban |
||||||||||||||||||||||||||||||
Matej Škvarek |
Ondrej Kováč |
||||||||||||||||||||||||||||||
Marek Brenkus |
Patrik |
||||||||||||||||||||||||||||||
Táto stránka môže obsahovať základné informácie o Vašej škole, môžete si ju ľubovoľne meniť. Návod, ako tieto zmeny uskutočniť, nájdete tu: http://help.edupage.org/